Oturum Aç

Skip Navigation Linksbim-antalya-2014

 Hata

Web Bölümü Hatası: Bir hata oluştu. Bağıntı Kimliği: 4f77049f-8c24-80cf-2942-288713157941.

​​İL SİSTEM ​​SORUMLULARI EĞİTİMİ (​10.11.2014 - 21.11.2014)

Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Milli Emlak Otomasyon Projesi (MEOP) kapsamında 10 - 21 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya’da; 81 İlimizden 200 personelimizin katılımıyla yeni MEOP uygulama programları, yeni internet sitemiz, iş zekâsı uygulamaları, EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) ve CRM (Servis Yönetim Yazılımı) yazılımı hakkında eğitim gerçekleştirilmiştir.

Eğitimimizin açılışı Genel Müdürümüz Sayın H. Abdullah KAYA tarafından yapılmıştır. Açılış konuşmalarında Sayın Genel Müdürümüz Milli Emlak Otomasyon Projesinin önemine vurgu yaparak, iş ve işlemlerin raporlanması, Yönetim Bilgi Sistemi ve Karar Destek Sistemlerinin desteklenmesi amacıyla uygulama programlarına girilen verilerin iş planı ile uyumlu olarak yapılmasının, iş ve işlemlerin takibi açısından önemli olduğuna değinmişlerdir. 

Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra birimlerinde görev yapan tüm personelin çalışmalarının, MEOP bileşenleri kullanarak yapılması ile sistemin çalışmasının, milli emlak iş ve işlemleri için süreç kontrollerine yardımcı olacağı belirtilerek, ilgili kurumlar ile tam entegrasyonun sağlandığı, gerek EBYS gerekse içerik yönetimi ile bütünlüğü sağlınmış bir sistemin sayısal imza ile desteklenmesi ile tam, doğru ve eksiksiz bir veri setine ulaşacağımız bir ortamda hızlı ve kaliteli hizmetin yakalanmasının MEOP’un nihai planı olduğu Sayın Genel Müdürümüz tarafından aktarılmıştır.